Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 29.12.2017


Головна » Корисні поради » (H) Ревізор. Полтава. Випуск 6 - 11.01.2012
14:41
(H) Ревізор. Полтава. Випуск 6 - 11.01.2012
Ревізор

Додано 6 випуск програми "Ревізор" за 11 січня 2012.

 Полтава.

 Полтава - це невелике провінційне місто на території Лівобережної України, обласний центр, великий залізничний вузол і місце перетину автомобільних доріг. Знаходиться Полтава на високому правому березі річки Ворскли, лівої притоки Дніпра. Велика кількість людей відвідують це місто проїздом. А як з рівнем сервісу в цьому місті як завжди перевіряє «Ревізор» і «Новий канал».

"Ревізор" - розповість всю правду про те, як працює український сервіс. І про те, чому у нас не так добре, не так чисто, не так ввічливо і не так смачно.

Ведуча "Ревізора" Ольга Фреймут (обличчя Євро-2012 на Україні та офіційний друг Євро-2012) - з неповторною та зворушливою допитливістю перевіряє всі закутки того закладу, в який її люб'язно впустили, або в який вона увійшла без особливого запрошення.

Все відбувається у реальному часі, всі камери включені - це реаліті про тут і зараз!

У "Ревізора" є шість критеріїв для оцінки закладу: місце розташування, інтер'єр, якість обслуговування, майстерність кухаря, комфортність проживання, чистота та цінова політика.$CUT$Костянтин Дмитрієв давно визначився з ідеалом жінки. Вона повинна смачно готувати, прати, прасувати і бути відданою.

Ведучий ток-шоу Ольга Фреймут.

Виробництво: Новий канал.

Категорія: Корисні поради | | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: