Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 29.12.2017


Головна » Корисні поради » (H) Ревізор. Дніпропетровськ. Випуск 11 - 28.01.2012
14:38
(H) Ревізор. Дніпропетровськ. Випуск 11 - 28.01.2012
Ревізор

Додано 11 випуск програми "Ревізор" за 28 січня 2012.

 Дніпропетровськ.

 Дніпропетровськ - один з найбільших промислових, економічних і транспортних центрів, центр металургії та космічна столиця України. Особливо розвинена чорна металургія, металообробка, машинобудування і інші важкі галузі промисловості. А наскільки розвинена сфера обслуговування у ресторанах і готелях перевіряє програма контролю якості «Ревізор».

"Ревізор" - розповість всю правду про те, як працює український сервіс. І про те, чому у нас не так добре, не так чисто, не так ввічливо і не так смачно.

Ведуча "Ревізора" Ольга Фреймут (обличчя Євро-2012 на Україні та офіційний друг Євро-2012) - з неповторною та зворушливою допитливістю перевіряє всі закутки того закладу, в який її люб'язно впустили, або в який вона увійшла без особливого запрошення.

Все відбувається у реальному часі, всі камери включені - це реаліті про тут і зараз!

У "Ревізора" є шість критеріїв для оцінки закладу: місце розташування, інтер'єр, якість обслуговування, майстерність кухаря, комфортність проживання, чистота та цінова політика.$CUT$Костянтин Дмитрієв давно визначився з ідеалом жінки. Вона повинна смачно готувати, прати, прасувати і бути відданою.

Ведучий ток-шоу Ольга Фреймут.

Виробництво: Новий канал.

Категорія: Корисні поради | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: