Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна. Відкрийте! Я - ваш син! (26.11.2012)
12:55
Говорить Україна. Відкрийте! Я - ваш син! (26.11.2012)
 Розбір польотів

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 26 листопада 2012.

Відкрийте! Я - ваш син!

19-річного Євгена Сопуна батьки кинули ще в пологовому будинку, коли лікарі поставили діагноз ДЦП. Євген Сопун вперше за все життя побачив рідну маму в 15 років - це був єдиний раз, коли вона зважилася приїхати до нього в інтернат, куди Євгена віддали відразу після народження. Тоді Олена нібито хотіла забрати до себе Євгена, але при спілкуванні він став її дорікати і звинувачувати маму за те, що кинула його. Після цього вона знову зникла з його життя на 4 роки. Женя стверджує, що мріє знову побачити маму, сказати їй, що любить і все прощає.

У студії «Говорить Україна» обговорять, що ж робити, якщо дитина народилася хворою? Повірити лікарям і кинути дитину з вродженою хворобою, або всіма силами намагатися поставити на ноги свого хворого сина або дочку?

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Виробництво: ТРК Україна.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: ТРК Украина, 26 ноября, говорить Україна, трк україна, говорит украина | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: