Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна. Порнобіженці (21.01.2013)
13:28
Говорить Україна. Порнобіженці (21.01.2013)
 Розбір польотів

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 21 січня 2013.

Порнобіженці

Українська багатодітна мати і порноактриса Анастасія Гришай намагається отримати статус біженця в Європі. Порноактриса Віска хотіла отримати притулок у Чехії, заявляючи, що в рідній країні її переслідують за участь у порнографічних фільмах і погрожують відібрати дітей. Отримавши відмову у чехів, вона просить захисту у влади ЄС. В Україну вона повертатися не збирається, стверджуючи, що її родині тут загрожує небезпека. Вона планує нелегально переміщатися по Європі.

У студії «Говорить Україна» дізнаються, чи повинна участь в порнофільмах служити підставою для кримінального переслідування і позбавлення батьківських прав?

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Виробництво: ТРК Україна.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: трк україна, говорить Україна, ТРК Украина, 21 января, говорит украина | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: