Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна. Кривавий трикутник (29.01.2013)
10:32
Говорить Україна. Кривавий трикутник (29.01.2013)
 Розбір польотів

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 29 січня 2013.

Кривавий трикутник

У Тернополі на очах перехожих 20-річний хлопець всадив ніж у голову 14-річного підлітка. Студент-третьокурсник Василь Плиска спробував вирішити проблему «любовного трикутника» за допомогою ножа. Пристрасті розгорілися через дев'ятикласницю Ольгу Кірич. Дівчина відкинула Василя, але він продовжував її домагатися, а коли побачив разом з суперником, вирішив його вбити. Хлопець всадив Станіславу в голову ніж. 

У студії «Говорить Україна» з'ясують, хто винен у трагедії: Станіслав, який нібито сам спровокував напад або Василь, який, за його власними словами, зустрічався з Ольгою, а ніж використовував в цілях самооборони.  

на його кольорах ми зупинилися чи на моїх?)

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Виробництво: ТРК Україна.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 29 января, трк україна, говорить Україна, ТРК Украина, говорит украина | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: