Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна. Я вижила завдяки собакам (17.06.2014)
22:04
Говорить Україна. Я вижила завдяки собакам (17.06.2014)

Говорить Україна

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 17 червня 2014 року.

Я вижила завдяки собакам

Неймовірна історія в студії нашого ток-шоу. Ця жінка дивом вижила, вона пройшла через пекло інтернатів, в її житті було багато жорстоких людей. По-справжньому її любили тільки собаки. Не раз вони рятували її від ... людей!

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Телеканал: ТРК Україна.

Виробництво: The Show Time.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2014, говорить Україна, токшоу, ТРК Украина, трк україна, 17 июня, Червень, говорит украина | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
1
Час подивитися на проблему з іншої сторони. Батьки отримують величезну допомогу, пють, а діти бідують. А це тільки початок... Школа-інтернат на даний час - це вихід для дитини стати людиною і самореалізуватися. Що є більш закритою системою для соціальних служб - школа-інтернат, чи дитячі будинки сімейного типу???
avatar

Також дивляться: