Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 25.04.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна. Полювання на педофілів! (31.10.2013)
09:53
Говорить Україна. Полювання на педофілів! (31.10.2013)
Говорить Україна

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 31 жовтня 2013.

Полювання на педофілів!

Вони б'ють, принижують, обливають сечею і навіть катують струмом. Вони полюють на педофілів , але переслідують при цьому благу мету. Адже вважають, що захищають всіх нас від педофілів. У їхні руки вже попалися помічники народних депутатів, міліціонери, впливові банкіри, бізнесмени.

У студії «Говорить Україна» обговорять останній гучний скандал. Викладач донецького ВНЗ Володимир Пріщенко прийшов на зустріч з неповнолітньою дівчинкою, а потрапив до рук антіпедофілов Відео та інтимне листування виклали в інтернет. Викладача прославили на всю країну, як педофіла і звільнили з університету.

Вперше після того, що сталося в студії «Говорить Україна» викладач зустрінеться з тими, хто назвав його педофілом. Чи зможе він довести, що його підставили?

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Телеканал: ТРК Україна.

Виробництво: The Show Time.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: говорить Україна, ТРК Украина, трк україна, 31 октября, говорит украина | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: