Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 16.10.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна. Стати зіркою (30.11.2012)
12:57
Говорить Україна. Стати зіркою (30.11.2012)
 Розбір польотів

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 30 листопада 2012.

Стати зіркою

У першому випуску «Говорить Україна» була історія про «потеряшку», Олю Менжерес з Одеси. Оля Менжерес добре співає, і під час програми продюсер Олена Мозгова пообіцяла підтримати дівчинку, яка мріє співати на сцені. Мозгова особисто передзвонила ректору естрадно-циркового коледжу і домовилася, щоб Оля вступала на вокальне відділення. Але Оля з мамою розсудили, що раз у них грошей немає, то і намагатися вступати нема чого - повернулися до Одеси, не скориставшись шансом.

У студії «Говорить Україна» з'ясують, Оля просто лінива або в її положенні людині не варто мріяти про сцену, незважаючи на талант і підтримку визнаного продюсера?

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Виробництво: ТРК Україна.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 30 ноября, ТРК Украина, говорить Україна, трк україна, говорит украина | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: