Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна. Соціальний скандал (30.10.2013)
09:53
Говорить Україна. Соціальний скандал (30.10.2013)
Говорить Україна

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 30 жовтня 2013.

Твоя мати - повія, а батько - злочинець!

Скандал в Житомирському центрі соціальної реабілітації. Молоду директрису Тетяну Матвієнко звинуватили в розкраданні грошей і завели на неї кримінальну справу. Проти такого керівника виступили навіть діти. Вони намагалися покінчити життя самогубством. Але директора виправдали і вона знову повернулася в крісло начальника. Співробітники центру в шоці - від кримінального минулого їхнього керівника і від її методів виховання.

Вперше у студії «Говорить Україна» зберуться всі сторони конфлікту. У програмі з'ясують, що насправді відбувається в цьому центрі? І чи може директриса з кримінальним минулим керувати центром, де проходять реабілітацію діти з неблагополучних сімей?

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Телеканал: ТРК Україна.

Виробництво: The Show Time.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: говорить Україна, ТРК Украина, трк україна, говорит украина, 30 октября | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: