Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна. Я все зможу! (29.10.2013)
09:53
Говорить Україна. Я все зможу! (29.10.2013)
Говорить Україна

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 29 жовтня 2013.

Я все зможу!

Ток-шоу «Говорить Україна» зібрало в студії унікальних людей! Не маючи рук і ніг, вони роблять те, що нe кожній здоровій людині під силу.

Наташу Ніколєнко з дитинства називають «дівчинка-гусениця». У неї повністю паралізовано тіло, і вона може рухати тільки головою. Але незважаючи на це, дівчина створює просто шедевральні картини, тримаючи пензлик... зубами! Хлопець, який танцює брейк-данс без ніг. Чемпіон з плавання - без рук. Чоловік, який зумів переплисти Кременчуцьке водосховище, не маючи руки і ноги.

У студії «Говорить Україна» - дивовижні люди, яким природа або трагічний випадок не залишили шансу на повноцінне життя. Але вони навчилися робити неможливе.

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Телеканал: ТРК Україна.

Виробництво: The Show Time.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: говорить Україна, ТРК Украина, трк україна, 29 октября, говорит украина | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: