Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.11.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна - 28.11.2017
22:25
Говорить Україна - 28.11.2017

Говорить Україна

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 28 листопада 2017 року.

Чекаю на маму з ліфта

Микитку та Вікусю зачинили на замок у чужій квартирі в спальному районі Києва. Дітям не лишили ні крихти хліба! На дві доби – лише пів чашки чаю. Микитка охрипав від власного крику та розбив вікно, бо так довго він стукав і гукав на маму.

Дітей врятували і тепер з лікарні їх хочуть забрати одразу четверо батьків. Але де був кожен з них, коли їхні діти - закриті та голодні - два дні стукали і благали відкрити двері!? В судії «Говорить України» з’являться всі дорослі, причетні до цієї жахливої історії. Ми з’ясуємо, куди вони зникли аж на кілька діб, а також дізнаємося, чи потрібні взагалі комусь малюки, яких всі покинули.

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Телеканал: ТРК Україна.

Виробництво: The Show Time.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: Листопад, Інтер, 28 листопада, стосується кожного, токшоу, 2017 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: