Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна - 28.10.2016
23:19
Говорить Україна - 28.10.2016

Говорить Україна

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 28 жовтня 2016 року.

Інкубатор для афериста

Ірина не любить згадувати своє дитинство. Побиття хлопчиків, докучання п'яного вихователя ... Усі жахи Черкаського Інтернату, де вона провела 7 років свого життя. Але одного разу в кінці похмурого тунелю її дитинства з'явилося світло - Ірину вирішили удочерити. І не аби хто, а сім'я з Італії! Дівчинка вже мріяла про щасливе майбутнє, коли процедуру раптово зупинили.

Що пішло не так? Невідомо досі! Пройшло багато років. Ірина виросла, вийшла заміж і народила трьох чудових доньок. 7-річну Настю, 5-річну Діану і 2-річну Оксану. Але як так вийшло, що зараз всіх її дітей - 3-х красивих дівчаток - можуть насильно забрати на виховання до Італії? Хто готує дітям майбутнє, на яке розраховувала їх мама? І яке відношення до цього має лесбійська любов?

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Телеканал: ТРК Україна.

Виробництво: The Show Time.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2016, токшоу, 28 жовтня, жовтень, говорить Україна, трк україна | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: