Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна. Життя в муках (28.01.2013)
10:28
Говорить Україна. Життя в муках (28.01.2013)
 Розбір польотів

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 28 січня 2013.

Життя в муках

На Полтавщині соцслужби незаконно позбавили матір батьківських прав. Ользі Полтавець, незаможної матері, соціальні служби запропонували тимчасово віддати дітей в інтернат, а коли вона купить в будинок телевізор, шафу і заробить грошей на їжу і одяг - дітей повернуть. Їй обіцяли - поки жінка буде облаштовувати життя, зможе провідувати дітей і забирати їх додому на вихідні. Телевізор і шафу Ольга купила, грошей заробила, але дітей не повертали. Без відома Ольги, її позбавили батьківських прав.

У студії «Говорить Україна» розберуться, чому матері, яка створила всі умови для дітей, їх не повертають? Чому і з якою метою обдурили Ольгу? 

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Виробництво: ТРК Україна.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: ТРК Украина, говорит украина, трк україна, говорить Україна, 28 января | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
1
Іванна Володимирівна , ваші бітьки теж працюють в інтернаті. Значить вони теж причетні до вищесказаного.
avatar

Також дивляться: