Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна - 27.04.2017
21:44
Говорить Україна - 27.04.2017

Говорить Україна

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 27 квітня 2017 року.

Улюблена дочка бізнесмена Лебедєва

На бізнесмена Лебедя полювали рекетири і конкуренти. А вбила дружина - прямо у вітальні будинку. Для помсти багатому чоловікові жінка вибрала витончений спосіб - говорили, що вона відрізала йому інтимну частину тіла за зраду. Те, що тоді сталося в будинку бізнесмена Лебедя, тепер розповідають тільки пошепки, як страшну таємницю. Вагітна спадкоємиця успішного бізнесмена опинилася на вулиці. Після смерті батька рідна мама відмовилася від улюбленої дочки. А старша сестра забрала у вагітної найдорожче - дітей.

Спадкоємиці бізнесмена з'являться в студії «Говорить Україна». Ми дізнаємося справжню причину ворожнечі сестер. Що вони не можуть пробачити один одному?

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Телеканал: ТРК Україна.

Виробництво: The Show Time.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: говорить Україна, токшоу, 2017, 27 квітня, трк україна, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: