Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна - 26.04.2017
21:44
Говорить Україна - 26.04.2017

Говорить Україна

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 26 квітня 2017 року.

Поверніть мені сина, я більше не буду його вбивати

Маленькому Гриші всього півтора року, але він вже встиг пережити більше, ніж будь-яка доросла. Дитину вже тричі намагалися вбити страшними способами! Подушка, відро з водою і голодний пайок - так молода мама намагалася позбутися від сина. І кожен раз від смерті малюка рятував, його новий батько Богдан! Саме він купував йому кращі іграшки, одяг і облаштував власну кімнату. Молода мати, тим часом зникла на півроку. Але потім раптом повернулася! Зі скандалами і криками малюка раптом відібрали у Богдана і віддали рідній матері, яка вже тричі хотіла його вбити.

Сьогодні за маленького Гришу приїхали боротися дві сім'ї. Кожна з них зібрала компромат один на одного! Хто з них буде говорити неправду? І з ким з цих людей буде безпечно залишитися малюкові?

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Телеканал: ТРК Україна.

Виробництво: The Show Time.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 26 квітня, говорить Україна, токшоу, 2017, трк україна, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: