Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 17.10.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна. Я - шопоголік! (23.11.2012)
18:43
Говорить Україна. Я - шопоголік! (23.11.2012)
 Розбір польотів

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 23 листопада 2012.

Я - шопоголік!

Анастасія попала в боргову яму через «хворобу 21-го століття» - купувати все, що бачить. Вся зарплата йде на шопінг, а коли і її не вистачає, бере гроші в кредит. У свої 20 років Анастасія встигла набрати безліч кредитів. Але дзвінки колекторів не зупиняють дівчину, і вона знову і знову купує сукні, шарфики, джинси і туфлі. Через якийсь час після покупки Настя розуміє, що річ їй зовсім не потрібна і починає шкодувати про витрачені гроші. Мама дівчини вважає, що дочка страждає шопоголізмом і їй потрібна допомога.

У студії «Говорить Україна» дізнаються, хто робить людей шопоголиками: легкі кредити, нав'язлива реклама або невміння сказати «ні» вподобаної речі?

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Виробництво: ТРК Україна.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: говорить Україна, 23 ноября, ТРК Украина, трк україна, говорит украина | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: