Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна. Міліція і підлітки (21.10.2013)
13:36
Говорить Україна. Міліція і підлітки (21.10.2013)
Говорить Україна

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 21 жовтня 2013.

Міліція проти підлітків

Міліція змушує неповнолітніх підлітків підписувати свідчення. За останній час у Тернопільській області сталося три подібних випадки , останній - особливо кричущий.

18-річний Мирослав, повернувшись додому після допиту в міліції, повісився. За словами його сестри, правоохоронці використовували Мирослава з 16 років - направляли його в магазини, щоб він купував сигарети і випивку, а потім міліція вимагала хабарі з магазинів, що продають спиртне неповнолітньому. Ольга припускає, що Мирослава в міліції били і примушували давати свідчення проти його знайомих. З хлопця хотіли зробити стукача в середовищі наркодилерів, погрожуючи зіпсувати йому все життя.

У студії «Говорить Україна» з'ясують, хто відповість за самогубства, фізичні та моральні травми дітей , завдані їм міліціонерами?

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Телеканал: ТРК Україна.

Виробництво: The Show Time.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 21 октября, говорить Україна, ТРК Украина, трк україна, говорит украина | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: