Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна - 1.11.2016
23:21
Говорить Україна - 1.11.2016

Говорить Україна

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 1 листопада 2016 року.

Немовля зниклої Лоліти

У той день Олена повернулася з роботи додому, відкрила ключем двері і обімліла: в квартирі було все догори дном - розкидані речі, вивернуті дверцята шафи! Зникли документи і золоті прикраси. Доньки Олени - Лоліти - також не було вдома. Лоліта не повернулася додому ні на наступний день, ні через місяць. Її мати не знаходила собі місця не розуміючи, що сталося з дочкою і де вона. Лише через рік від чужих людей Олена дізналася, що її Лоліта живе у 70-річного чоловіка і вже встигла народити дитину!

Але як так сталося, що зараз дитина не з мамою? Від кого народила Лоліта? І чому, щоб вирішити долю дитини, так важливо побачити її маму?

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Телеканал: ТРК Україна.

Виробництво: The Show Time.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2016, токшоу, 1 листопада, Листопад, говорить Україна, трк україна | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: