Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна - 1.09.2016
23:38
Говорить Україна - 1.09.2016

Говорить Україна

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 1 вересня 2016 року.

Перша в світі пересадка голови.

Ексклюзив «Говорить Україна»! Програміст Валерій Спиридонов, який ризикнув відрізати голову і пришити її на нове тіло, приїхав до студії програми! Про цього хлопця каже весь світ! Програміст Валерій Спиридонов може стати першою людиною, якій відріжуть голову і пересадять її на нове тіло.

Цю операцію медики називають проривом і порівнюють з першим польотом у космос. Вже призначена дата унікальної операції - її проведуть в 2017 році. Весь світ обговорює, в якій країні проведуть сенсаційний медичний експеримент, хто віддасть своє тіло Валерію і якою буде ця нова людина і чи можливо це взагалі? Скептики вже назвали - це божевіллям. Але ще 50 років тому так само лякали першого пацієнта, якому пересаджували серце. Ексклюзив «Говорить Україна»! Валерій, який ризикнув відрізати голову і пришити її на нове тіло, приїхав до студії програми!

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Телеканал: ТРК Україна.

Виробництво: The Show Time.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 1 вересня, 2016, говорить Україна, токшоу, трк україна, Вересень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: