Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна - 19.10.2016
22:20
Говорить Україна - 19.10.2016

Говорить Україна

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 19 жовтня 2016 року.

Третій - не зайвий

25 років тому в одному з пологових будинків в Одеській області народжували дві жінки - Ірина і Лариса. Обидві жінки народили хлопчиків. Ірина - сина Женю, а Лариса - двох близнюків Геннадія і Сергія. Щасливі мами раділи своїм дітям! А після виписки кожна пішла своєю дорогою. Але через півроку в двері до Ірини постукала та сама Лариса, з якою вона бачилася в пологовому будинку. Вона і її чоловік зажадали Ірину віддати їм її дитини, мовляв, це їх син! Через 2,5 року ця сімейна пара таки відібрала у Ірини її сина! Жінка не могла прийти в себе. За кілька років Ірина та її чоловік помстилися подружжю, яка відібрала їх малюк. І забрали у Лариси і її чоловіка одного з трьох синів.

Однак що насправді сталося 25 років в пологовому будинку? Чиїх дітей виховувала кожна сімейна пара? І що буде з Іриною, коли вона в студії побачить людини, якого любила все своє життя ?!

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Телеканал: ТРК Україна.

Виробництво: The Show Time.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2016, токшоу, жовтень, 19 жовтня, говорить Україна, трк україна | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: