Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 25.04.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна. Супертіло! (18.10.2013)
12:19
Говорить Україна. Супертіло! (18.10.2013)
Говорить Україна

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 18 жовтня 2013.

У мене супертіло!

Вперше на українському телебаченні - людина з найеластичнішою шкірою в світі! Гері Стретч Тернер прилетів спеціально на ток-шоу «Говорить Україна» з Великобританії. Шкіра Гері Стретч Тернера тягнеться як гума. Вона настільки еластична, що він з неймовірною легкістю може покрити стіл шкірою з власного живота або ж відтягнути шкіру з рук майже на 16 сантиметрів. Гері Тернер на прізвисько «Стретч» потрапив до Книги Рекордів Гіннеса як людина з самої еластичною у світі шкірою.

У студії «Говорить Україна» - люди - феномени. Вони «гнуться», як пластилін, тягнуть зубами трамваї і їдять скло. А ще забивають руками цвяхи і натягують шкіру з шиї - на голову. Що це - природний дар, результати тренувань або фізична відхилення?

Завтра ви дізнаєтеся, чи може кожен з нас розвинути в собі унікальні здібності?

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Телеканал: ТРК Україна.

Виробництво: The Show Time.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: ТРК Украина, 18 октября, говорить Україна, трк україна, говорит украина | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: