Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 25.04.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна. Колектори (17.10.2013)
12:19
Говорить Україна. Колектори (17.10.2013)
Говорить Україна

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 17 жовтня 2013.

Мене шантажують колектори

Ви дізнаєтеся історії людей, які постраждали від діяльності колекторів. Ганна помітила, що у чоловіка -пенсіонера з картки стала пропадати пенсія. Жінка пішла в банк , щоб розібратися, в чому справа. Там їй повідомили, що у чоловіка борг по кредиту - 40 000 грн. І це при тому, що ні вона , ні чоловік кредитів не брали. Після почали дзвонити колектори. Одного разу вони увірвалися у двір і погрожували вивезти в ліс. У чоловіка стався серцевий напад.

У студії «Говорить Україна» обговорять, чи мають колектори право вимагати борг? Як розпізнати недобросовісних колекторів і захистити себе від їх не завжди законних нападок?

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Телеканал: ТРК Україна.

Виробництво: The Show Time.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: ТРК Украина, говорить Україна, 17 октября, трк україна, говорит украина | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: