Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна - 11.11.2016
22:59
Говорить Україна - 11.11.2016

Говорить Україна

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 11 листопада 2016 року.

Візьму дітей з квартирою

Ця брязкальце - улюблена іграшка 17-річного Юри. Це все, що залишилося у батька від його сина. Інші речі хлопець забрав з собою в поїздку на море з якої до батька вже не повернувся. Саме в цій кімнаті зараз живе Юра. У свої сімнадцять років він пересувається поповзом, його розвиток відповідає рівню чотиримісячної дитини. Хвороба - мікроцефалія головного мозку - перетворила хлопця в «рослина».

Навколо цієї дитини розгорнулася справжня війна батька і матері. Однак, з ким хоче жити сам Юра? У цій війні він не може сказати ні слова! Чи вдасться сьогодні батькові повернути сина? Кому насправді потрібен особливий хлопчик? І кого в цій історії просто серед білого дня ледь не зарубали сокирою?

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Телеканал: ТРК Україна.

Виробництво: The Show Time.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2016, токшоу, Листопад, говорить Україна, трк україна, 11 листопада | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: