Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.03.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна - 11.07.2017
22:16
Говорить Україна - 11.07.2017

Говорить Україна

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 11 липня 2017 року.

Кохання з переполохом

У соцмережі Алан побачив привабливу незнайомку. Він писав їй знову і знову, і нарешті таємнича незнайомка Ірина відповіла йому. І тут закрутилося! Годинники листування - і вдень, вночі. Хлопець розумів, що закохується! Через тиждень Алан покликав Ірину на побачення. Але загадкова красуня запросила Алана до себе, правда, не додому а до лавки біля під'їзду! Чим далі - тим більше дивувався Алан! Виявляється, Ірина змусила своїх батьків переїхати в будинок поруч з лікарнею медичної допомоги. А ще вона висунула їм обов'язкова умова - квартира повинна бути тільки на першому поверсі.

Що відбувається з Іриною? Чому хороша здорова дівчина в свої 22 роки перебуває в полоні власної квартири? Хто і що зробив з нею, і чи можна її врятувати?

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Телеканал: ТРК Україна.

Виробництво: The Show Time.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: липень, 11 липня, говорить Україна, 2017, токшоу, трк україна | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: