Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 21.06.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна - 11.06.2018
22:48
Говорить Україна - 11.06.2018

Говорить Україна

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 11 червня 2018 року.

Отруєння на шкільних лінійках: причини та наслідки

Масове отруєння дітей у Черкасах! Восьма сорок п’ять ранку. Шкільна лінійка. Учні починають втрачати свідомість! Дітей заводять до школи. І вже там вони починають масово непритомніти! П’ятдесят п'ять дітей госпіталізовані. Одинадцять з них у реанімації. Чотири дорослих звернулось також по допомогу до медиків.

В цей же день подібне трапляється і у Новомосковську. А за три дні у Павлограді. На місце трагедії екстрено вилітає прем’єр-міністр України та міністр охорони здоров’я. Справою займається служба безпеки країни. Але й досі не зрозуміло – через що знепритомніли діти у різних містах України? Що вклало дітей на лікарняне ліжко?

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Телеканал: ТРК Україна.

Виробництво: The Show Time.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2018, трк україна, токшоу, Червень, говорить Україна, 11 червня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: