Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна - 10.05.2017
23:00
Говорить Україна - 10.05.2017

Говорить Україна

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 10 травня 2017 року.

Остання воля свекрухи

За кілька місяців до смерті свекруха Тетяни попросила виконати її останню волю. Це була перша і чи не єдиний такий їх відверту розмову. Через цю прохання Тетяні довелося піти наперекір своєму чоловікові. Адже коли він дізнався, що дружина вирішила шукати йому рідних батьків, був категорично проти. Вони не раз сварилися на цю тему. І щоб не злити чоловіка, їй довелося приховати від нього свої пошуки. Все що знала Тетяна - це тільки прізвище жінки, в 1978 році народила Євгена і залишила його в одному з пологових будинків Нової Одеси. Однак, цього було достатньо, щоб хоча б поїхати в це місто.

Сьогодні вперше життя Євген дізнається, чому його рідна мати так з ним поступила. І чому його кревні родичі, коли отримали запрошення на програму, заявили - цей хлопчик не міг воскреснути з мертвих! Так що ж трапилося 38 років тому в день, коли народився Євген?

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Телеканал: ТРК Україна.

Виробництво: The Show Time.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: говорить Україна, травень, токшоу, 2017, 10 травня, трк україна | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: