Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна - 10.04.2017
22:33
Говорить Україна - 10.04.2017

Говорить Україна

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 10 квітня 2017 року.

Чернігівська банда школярок

Ексклюзивні подробиці головного відеоскандала року! Тільки в студії «Говорить Україна» - всі учасники жорстокого побиття школярки в центрі Чернігова! Прямо з лікарні, зі струсом мозку і в синцях, у нашу студію приїхала Поліна, яку били в гаражах на очах у натовпу. Вперше після тієї бійки вона зустрінеться з Машею, яку називають лідером агресивних підлітків. Що вона скаже побитої школярки? І через кого буде плакати?

Ми знайшли тих, хто раніше мовчав, а сьогодні на всю Україну вони зізнаються, що теж стали жертвами таких недитячих знущань! Таємний агент «Говорить Україна» потрапив в цю малолітню банду і тепер розповість всій країні, кого і за якими правилами вони били. Наші експерти детально вивчили відео, яке вже тиждень з жахом переглядає вся країна. Хто що робив і хто за що повинен відповідати? Надіслати малолітніх дівчат у в'язницю або дати шанс?

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Телеканал: ТРК Україна.

Виробництво: The Show Time.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: говорить Україна, токшоу, 2017, трк україна, 10 квітня, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: