Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна - 07.10.2016
23:49
Говорить Україна - 07.10.2016

Говорить Україна

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 7 жовтня 2016 року.

В'язень-немовля на лікарняному ліжку

Півторарічну Світланку волонтери знайшли в одній з київських лікарень! На маленькій дитині не було живого місця - її шкіра була покрита пухирями, руки і ноги дівчинки були в ранах і попрілості, а очі дитини були покриті гноєм! Фото Світлани облетіли всі соцмережі, історія покинутій сироти, яку медики закривали в палаті, стала справжнім скандалом.

Зараз, до долі цієї дитини прикута увага всієї країни. Але хто насправді винен у тому, що немовля запустили і закривали в лікарняній палаті - лікарі або директор дитячого центру? Хто і чому думає, що Свєти немає в живих? І як відреагують рідні покинутій дівчинки, коли вперше побачать її?

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Телеканал: ТРК Україна.

Виробництво: The Show Time.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: трк україна, 7 жовтня, говорить Україна, жовтень, токшоу, 2016 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: