Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна - 06.10.2016
22:30
Говорить Україна - 06.10.2016

Говорить Україна

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 6 жовтня 2016 року.

Чоловік моєї 13-річної дочки

Він пройшов всі гарячі точки Донбасу. Але за цей час в рідному Світловодську втратив все. Дружина померла від раку. Наймолодша донька потрапила в лікарню, середню віддали в інтернат, а старша виявилася ... в будинку чужого чоловіка.

Протягом семи місяців ветеран АТО боровся за своїх дочок і зміг повернути собі двох молодших. Але війна за 13-річну Яну триває досі. Новий опікун не відпускає дитину до рідного батька, і навіть хоче відібрати у нього інших дітей. Але навіщо холостому сторонньому чоловікові 13-річна дівчина? Чому Олександру, щоб повернути Яну, треба зробити тест ДНК? І чи вдасться в зі студії «Говорить Україна» трьом сестрам поїхати додому разом?

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Телеканал: ТРК Україна.

Виробництво: The Show Time.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: 2016, токшоу, 6 жовтня, жовтень, говорить Україна, трк україна | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: