Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Ток-шоу » Говорить Україна - 05.04.2017
22:42
Говорить Україна - 05.04.2017

Говорить Україна

Додано випуск програми "Говорить Україна" за 5 квітня 2017 року.

Українська мрія по-американськи

Життя Ірини - справжня американська мрія. Власний будинок з садом, коханий чоловік і все це - в центрі сучасного Нью-Йорка. Але незважаючи на таку бажану життя, Ірина не відчуває себе до кінця щасливою. Більше 10 років вона безрезультатно шукає рідного брата Юрія, якого жодного разу навіть не бачила. Тому, як тільки Ірині передзвонили з нашої редакції, жінка без вагань купила квиток на літак. Вона не знає, кого саме нам вдалося знайти, але заради цієї зустрічі подолала півсвіту!

Але чи не пошкодує жінка, сама почала пошуки брата? Кого з її рідних ми теж знайшли за тисячі кілометрів від України? І чому півстоліття ніхто з родини навіть не згадував про існування Ірини?

«Говорить Україна» - головне ток-шоу країни. У проекті обговорюються події, що сколихнули країну, і теми, значимі для тисяч людей. Кожна з них розкривається через конкретні людські долі, життєві перипетії та думки. Герої ток-шоу - свідки й учасники резонансних подій. Учасником проекту може стати кожен. Головне - це реальна історія, яка буде цікавою і актуальною для громадськості.

Ведучий ток-шоу Олексій Суханов.
Телеканал: ТРК Україна.

Виробництво: The Show Time.

Категорія: Ток-шоу | | Теги: говорить Україна, 2017, токшоу, трк україна, 5 квітня, квітень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: