Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 25.04.2018


Головна » Новини » (5) Час. Підсумки дня - 29.10.2013
10:51
(5) Час. Підсумки дня - 29.10.2013
Час. Підсумки дня

Додано випуск програми "Час. Підсумки дня" за 29 жовтня 2013 року.

1. Атака на армію. 2. З Росії з любов'ю. З Росії з любов'ю. Минув лише день невідомості після зустрічі президентів України та Росії і "постсочинська" тиша вибухнула низкою гучних заяв, претензій та попереджень. З російського боку. Швиденько озброївшись головним своїм козирем - газом - сусіди нечемно нагадали Україні про борги. Та проанонсували новий вид розрахунків за блакитне паливо - авансовий. З чого журналісти зробили висновок - пятигодинна зустріч тет-а-тет Януковича та Путіна завершилася нічим...

Наче на підтвердження здогадок вкотре активізувалася головна "лякалка" України в Адміністрації Путіна - Сергій Глазьєв. Який знову спрогнозував непідписання Україною Угоди про Асоціацію з ЄС, переконував, що Україна порушує всі можливі і неможливі договори про дружбу та співпрацю. І запевнив, що газотранспортний консорціум України-Росії відійшов у небуття - тепер його створити вже неможливо. Натомість чергові бар'єри на шляху до російського ринку сьогодні відчули українські виробники вагонів - Росія заборонила імпорт з чотирьох провідних вітчизняних заводів. На її території раптово виникло "затоварення". 

Про дружбу та любов, яка завершується там, де завершуються інтереси велелюбної сторони - поговоримо в студії з політологами, міжнародними експертами, небайдужими громадянами.

"Час. Підсумки дня" – щоденне аналітичне ток-шоу. Головною відзнакою є представлення «свіжого погляду» на кожну тему дискусії в студії. «Свіжим поглядом» редакторська група проекту вважає аполітичних персон, моральних авторитетів суспільства, мислячих людей, чия думка завжди цікава, але не є буденно-публічною.

Ведучі: Святослав Цеголко, Тетяна Даниленко, Роман Чайка та Вікторія Сюмар.

Телеканал: 5 канал.

Категорія: Новини | | Теги: новости, пятий канал, 5 Канал, новини, 29 октября, пятый канал | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: