Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Новини » (5) Час. Підсумки дня - 28.10.2013
10:51
(5) Час. Підсумки дня - 28.10.2013
Час. Підсумки дня

Додано випуск програми "Час. Підсумки дня" за 28 жовтня 2013 року.

1. "Грузинська мрія": початок чи кінець? 2. Де гроші? "Грузинська мрія": початок чи кінець? Грузія обрала нового лідера нації. Близького до чинного премєра представника правлячої коаліції "Грузинська мрія" Георгія Маргвелашвілі. Ще кілька тижнів - і епоха Саакашвілі відійде в небуття. Невідомо, що буде і з самим ще чинним гарантом. Частину його оточення вже загратували - сьогодні до вязниці подався екс-міністр оброни, внутрішніх справи та колишній керівник департаменту з питань виконання покарань Бачо Ахалая. За придушення у 2006-му році тюремних бунтів його засудили до 3 років і 9 місяців.

Незрозумілою залишається і подальша зовнішньополітична стратегія та глобальна доля самої країни. Чи може маленька Грузія, яка за 10 років правління Саакашвілі змінилася до невпізнаваності, зробити крок назад? І чи вплинуть результати президентських виборів на подальше європейське просуваня держави? Про це поговоримо на початку нашої програми. 

А доки Грузія святкує президентські вибори, Україна намагається розрахуватися з боргами по зарплатах та соцвиплатах. За даними держкомстату - мільярд, а за даними опозиціонерів - два мільярди заборгувала казна працівникам бюджетної сфери та українцям соціально вразливих категорій. Звідки братимуть гроші і чи затягнуть паски "любителі" шикарного життя - представники влади - поговоримо в студії з гостями "ЧАСу" - народними депутатами, економістами та небайдужими громадянами. 

"Час. Підсумки дня" – щоденне аналітичне ток-шоу. Головною відзнакою є представлення «свіжого погляду» на кожну тему дискусії в студії. «Свіжим поглядом» редакторська група проекту вважає аполітичних персон, моральних авторитетів суспільства, мислячих людей, чия думка завжди цікава, але не є буденно-публічною.

Ведучі: Святослав Цеголко, Тетяна Даниленко, Роман Чайка та Вікторія Сюмар.

Телеканал: 5 канал.

Категорія: Новини | | Теги: новости, пятий канал, 5 Канал, новини, 28 октября, пятый канал | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: