Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Новини » (5) Час. Підсумки дня - 25.10.2013
21:23
(5) Час. Підсумки дня - 25.10.2013
Час. Підсумки дня

Додано випуск програми "Час. Підсумки дня" за 25 жовтня 2013 року.

1. Обламані вектори. Надія є. Останні новини з Мінська виявилися для України позитивними. Побоювання, що зустріч Віктора Януковича з Володимиром Путінім обернеться для України черговим стратегічним розворотом у бік Москви не знайшли своїх підтверджень. Більше того - і відмова російського гаранта проводити зустріч з українським колегою тет-а-тет і його риторика дали можливість фахівцям припустити - з домовленостями не склалося. Солодку цукерку, яку готувала Росія Україні, остання не проковтнула. Або - як варіант - Кремль відмовився її навіть пропонувати. Через якісь свої зрозумілі лише їй мотиви.

На підтвердження того, що українське керівництво знову з високо піднятою головою дивиться у бік Європи стали і заяви Миколи Азарова. Родом з Росії український премєр-міністр, відомий своєю прихильністю до Митного союзу, сьогодні дещо завуальовано, але від того не менш безапеляційно заявив, що іншого шляху, аніж Європа, в України просто немає.

Про обламані, або принаймні надламані часом та риторикою української влади стратегічні вектори поговоримо в студії з фаховими та обізнаними політиками, міжнародними експертами та висококваліфікованими юристами.

"Час. Підсумки дня" – щоденне аналітичне ток-шоу. Головною відзнакою є представлення «свіжого погляду» на кожну тему дискусії в студії. «Свіжим поглядом» редакторська група проекту вважає аполітичних персон, моральних авторитетів суспільства, мислячих людей, чия думка завжди цікава, але не є буденно-публічною.

Ведучі: Святослав Цеголко, Тетяна Даниленко, Роман Чайка та Вікторія Сюмар.

Телеканал: 5 канал.

Категорія: Новини | | Теги: пятий канал, 5 Канал, пятый канал, новости, новини, 25 октября | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: