Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Новини » (5) Час. Підсумки дня - 24.10.2013
12:36
(5) Час. Підсумки дня - 24.10.2013
Час. Підсумки дня

Додано випуск програми "Час. Підсумки дня" за 24 жовтня 2013 року.

1. Питання Юлі заговорили. 2. Удар по «Удару». Ударом по "УДАРу"... заговорили Юлю. Законопроекти про лікування Юлії Тимошенко Верховна Рада розгляне аж через півтора тижні. Причому ще вчора і навіть сьогодні вранці і влада, і опозиція говорили про значно швидші терміни - сьогодні-щонайпізніше - завтра. Але скандал довкола Віталія Кличка інформаційно затьмарив та перебив тему Тимошенко. Внесена нібито "батьківщинівцем" Ігорем Бриченком поправка, яка може поставити хрест на президентських амбіціях Кличка, спричинила у Раді скандал. Довго - на погоджувальній раді - депутати зясовували, звідки вона зявилася і що з нею робити. Гучно продовжували цю дискусію і після неї - уже в сесійній залі. З емоційними виступами та гучними заявами. А результатом всього цього стало дружнє і тихе голосування за перенесення розгляду законопроектів по лікуванню Тимошенко на наступний пленарний тиждень - з 5 по 8-ме листопада. За - 367 обранців. Майже уся сесійна зала, окрім комуністів. В тому числі - опозиція. 

Про розмови, скандали, заяви та реальні справи під завісою всього цього поговоримо у студії "ЧАСу" з гостями програми - народними депутатами.

"Час. Підсумки дня" – щоденне аналітичне ток-шоу. Головною відзнакою є представлення «свіжого погляду» на кожну тему дискусії в студії. «Свіжим поглядом» редакторська група проекту вважає аполітичних персон, моральних авторитетів суспільства, мислячих людей, чия думка завжди цікава, але не є буденно-публічною.

Ведучі: Святослав Цеголко, Тетяна Даниленко, Роман Чайка та Вікторія Сюмар.

Телеканал: 5 канал.

Категорія: Новини | | Теги: пятий канал, 5 Канал, 24 октября, пятый канал, новости, новини | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: