Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 25.04.2018


Головна » Новини » (5) Час. Підсумки дня - 22.10.2013
21:22
(5) Час. Підсумки дня - 22.10.2013
Час. Підсумки дня

Додано випуск програми "Час. Підсумки дня" за 22 жовтня 2013 року.

1. Політичне піке 2. Президентська соціологія 3. Операція «Звільнення». Операція "Звільнення". І знову - європейці. І знову - до Януковича. Студенти Національного університету ім. Т.Шевченка так і не дочекалися іменитих гостей - міністрів закордонних справ Швеції та Польщі. Не відбулося і запланованої лекції дипломатів. Принаймні в стінах червоного корпусу університету. Свою лекцію вони читали в іншому місці - на Банковій. Із самого ранку європосланці повідомили про термінову зміну своїх планів - замість українських студентів вони поїхали на зустріч із українським президентом. Перед тим зустрівшись із представниками опозиції.

Утім, вочевидь, перемовини поряд із будинком з химерами не дали бажаних результатів. На ганку Банкової дипломати ще раз наголосили - часу у влади дуже мало. До 18 листопада. А питання Тимошенко потребує термінового вирішення. Бо затягування з ним посилює ризики непідписання угоди. 

Чи почув гарант європейських політиків? І як швидко буде вирішене питання, що тримає у заручниках всю країну - сьогодні поговоримо в студії "ЧАСу" з політичними експертами, народними депутатами та небайдужими громадянами.

"Час. Підсумки дня" – щоденне аналітичне ток-шоу. Головною відзнакою є представлення «свіжого погляду» на кожну тему дискусії в студії. «Свіжим поглядом» редакторська група проекту вважає аполітичних персон, моральних авторитетів суспільства, мислячих людей, чия думка завжди цікава, але не є буденно-публічною.

Ведучі: Святослав Цеголко, Тетяна Даниленко, Роман Чайка та Вікторія Сюмар.

Телеканал: 5 канал.

Категорія: Новини | | Теги: 22 октября, пятий канал, 5 Канал, пятый канал, новости, новини | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: