Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Новини » (5) Час. Підсумки дня - 21.10.2013
21:22
(5) Час. Підсумки дня - 21.10.2013
Час. Підсумки дня

Додано випуск програми "Час. Підсумки дня" за 21 жовтня 2013 року.

1. Bідкрити доступ 2. Tорги довкола TимошенкоУкраїна приймає посилений євродесант. Сьогодні - президент Чехії. Завтра - міністри закордонних справ Польщі та Швеції. І цих два дні - екстренний візит до офіційного Києва європарламентерів - Пета Кокса та Александра Кваснєвського. Попри те, що на Раді міністрів закордонних справ Європа так і не визначилася - що робити з Україною - підписувати угоду про асоціацію чи ні, євродепутати не полишають сподівання, що до саміту "Східного партнерства" українська влада таки зробить вирішальний крок - передусім у справі Тимошенко. Для цього і прилітають в Україну відповідальні європолітики. Аби по черзі вести перемовини та вмовляти головно двох українців - у Києві та Харкові, від рішення яких залежить доля цілої держави. 

Про успіхи та поразки європейських політиків та дипломатів, а також те, що в результаті цієї багатоходової комбінації отримає чи втратить Україна - поговоримо в студії "ЧАСу" з народними депутатами та експертами у сфері міжнародних відносин. 

"Час. Підсумки дня" – щоденне аналітичне ток-шоу. Головною відзнакою є представлення «свіжого погляду» на кожну тему дискусії в студії. «Свіжим поглядом» редакторська група проекту вважає аполітичних персон, моральних авторитетів суспільства, мислячих людей, чия думка завжди цікава, але не є буденно-публічною.

Ведучі: Святослав Цеголко, Тетяна Даниленко, Роман Чайка та Вікторія Сюмар.

Телеканал: 5 канал.

Категорія: Новини | | Теги: пятий канал, 5 Канал, пятый канал, новости, 21 октября, новини | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: