Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 25.04.2018


Головна » Новини » (5) Час. Підсумки дня - 17.10.2013
21:59
(5) Час. Підсумки дня - 17.10.2013
Час. Підсумки дня

Додано випуск програми "Час. Підсумки дня" за 17 жовтня 2013 року.

1. Політична стать 2. Донбас інвестиційний. "...Ви послідовно йдете в авангарді реформ в Україні. Цей потужний регіон сьогодні показує всій країні, як і куди потрібно йти...". Це про... Донбас - малу Батьківщину Віктора Януковича. Так про лідерські якості свого регіону сьогодні висловися сам президент. На міжнародному інвестиційному форумі. Хоча серед присутніх журналістам більше впадали в око не імениті та потужні іноземні інвестори, а вітчизняні олігархи. На кшталт найбагатшого українця Рината Ахметова. Що закордон Україну грошима не балує, свідчить і статистика - за перше півріччя 2013-го обсяги чистих іноземних інвестицій упали удесятеро - порівняно з аналогічним періодом 2012-го - з 2,3 мільярда доларів до 224 мільйонів. 

Зробити інвесторами української економіки самих українців, причому не найбагатших, а пересічних - залучивши їхні заощадження - такі мрії вже не перший рік виношує Нацбанк. Пропонуючи то обкладати податком валютні депозити, то видавати їх на руки у гривнях. Потуги регулятора зрозумілі, якщо врахувати обсяги коштів, які нині тримає у банках - трилітрових - населення. За оцінками Сергія Арбузова, ця сума складає понад... 100 мільярдів доларів!

Про гроші, ініціативи, економіку та "покращення" життя вже сьогодні говоритимемо сьогодні в студії "ЧАСу" з фахівцями, експертами та народними депутатами.

"Час. Підсумки дня" – щоденне аналітичне ток-шоу. Головною відзнакою є представлення «свіжого погляду» на кожну тему дискусії в студії. «Свіжим поглядом» редакторська група проекту вважає аполітичних персон, моральних авторитетів суспільства, мислячих людей, чия думка завжди цікава, але не є буденно-публічною.

Ведучі: Святослав Цеголко, Тетяна Даниленко, Роман Чайка та Вікторія Сюмар.

Телеканал: 5 канал.

Категорія: Новини | | Теги: пятий канал, 5 Канал, пятый канал, новости, 17 октября, новини | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: