Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 25.04.2018


Головна » Новини » (5) Час. Підсумки дня - 14.10.2013
21:58
(5) Час. Підсумки дня - 14.10.2013
Час. Підсумки дня

Додано випуск програми "Час. Підсумки дня" за 14 жовтня 2013 року.

1. Під покровом Євроінтеграції. 2. Російський бунт. Броньовики, БТРи, сотні поліцейських та перепинення кожного, хто хоч віддалено нагадує "обличчя кавказької національності". Росія потроху оговтується від бірюльовського бунту, спричиненого вбивством 25-річного москвича Єгора Щербакова. Хоча силовики і далі пакують в автозаки всіх, хто на око скидається або за паспортом насправді є "несловянським" населенням.

Нині таких затриманих - більше тисячі. А район Бірюльово все не вгомониться. Сьогодні вранці російські юнаки намагалися прорватися на овочебазу - де працюють переважно мігранти. І звідки, за попередніми розрахунками і був кавказець, який підрізав москвича. 

За даними російських ЗМІ, станом на день понеділка район Бірюльово нагадує поле бою: перевернуті й пошкоджені автівки, пограбовані мародерами і розбиті торговельні кіоски.

А його мешканці зізнаються - жити тут страшно. Через тих таки "неросійських" мігрантів, які тримають у страху все місцеве населення. 

Про бунт по-російськи, безсилля влади у питанні трудових мігрантів та відсутність з її боку належної реакції аж до нинішньої трагедії. Та погляд на питання нацменшин з української дзвіниці. 

"Час. Підсумки дня" – щоденне аналітичне ток-шоу. Головною відзнакою є представлення «свіжого погляду» на кожну тему дискусії в студії. «Свіжим поглядом» редакторська група проекту вважає аполітичних персон, моральних авторитетів суспільства, мислячих людей, чия думка завжди цікава, але не є буденно-публічною.

Ведучі: Святослав Цеголко, Тетяна Даниленко, Роман Чайка та Вікторія Сюмар.

Телеканал: 5 канал.

Категорія: Новини | | Теги: пятий канал, 5 Канал, пятый канал, новости, 14 октября, новини | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: