Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Весілля » [1+1] 4 весілля. Випуск 16 (22.12.2011)
23:34
[1+1] 4 весілля. Випуск 16 (22.12.2011)
4 весілля 1 сезон
Додано 16 випуск програми "Чотири весілля" за 22 грудня 2011 року.

Сьогодні ми побачимо, як об'єднається схід та захід, відвідаємо королівське весілля по-одеськи, вивчимо нові слова у Закарпатті, а головне - дізнаємося, кому пощастить виграти казковий медовий місяць? Кожна з чотирьох учасниць дозволить суперницям відвідати найкращий день свого життя та оцінити його так, як покаже сумління.

Учасниці:

1. Юля (Сєвєродонецьк, Луганська обл.)

2. Таня (с.Колочава, Закарпатська обл.)

3. Ярослава (Торез, Донецька обл.), 

4. Оля (Одеса).

Пані та панове! Сьогодні Ви запрошені на найкраще сімейне шоу "4 Весілля"! Тут чотири справжні наречені, а у кожної - свій характер і смак. Уперше вони знайомляться і домовляються по черзі прийти на весілля одна до одної.

"Чотири весілля" - нове розважальне реаліті-шоу на каналі "1+1" про жіночий характер з чотирма справжніми нареченими. Погулявши на весіллях одна в одної, вони оцінять їх за такими критеріями: церемонія, сукня, меню та загальна атмосфера. Дівчина, весілля якої набере найбільше балів від суперниць, разом з коханим відправиться у незабутню романтичну подорож від спонсора проекту.

Що ж відбувається, коли зовсім різні наречені зустрічаються на полі бою? - Кожна перетворюється на "дуже" справедливу суддю.

Телеканал: 1+1.

Категорія: Весілля | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: