Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 22.03.2018


Головна » Весілля » [1+1] 4 весілля. Випуск 15 (15.12.2011)
23:33
[1+1] 4 весілля. Випуск 15 (15.12.2011)
4 весілля 1 сезон
Додано 15 випуск програми "Чотири весілля" за 15 грудня 2011 року.

Сьогодні ми побуваємо на провінційному весіллі з розмахом Анжели, весіллі Анжеліни у стилі "готика, відродження та бароко", традиційному весіллі Ірини зі Львова та червоногарячому весіллі Айгюль.

Пані та панове! Сьогодні Ви запрошені на найкраще сімейне шоу "4 Весілля"! Тут чотири справжні наречені, а у кожної - свій характер і смак. Уперше вони знайомляться і домовляються по черзі прийти на весілля одна до одної.

"Чотири весілля" - нове розважальне реаліті-шоу на каналі "1+1" про жіночий характер з чотирма справжніми нареченими. Погулявши на весіллях одна в одної, вони оцінять їх за такими критеріями: церемонія, сукня, меню та загальна атмосфера. Дівчина, весілля якої набере найбільше балів від суперниць, разом з коханим відправиться у незабутню романтичну подорож від спонсора проекту.

Що ж відбувається, коли зовсім різні наречені зустрічаються на полі бою? - Кожна перетворюється на "дуже" справедливу суддю.

Телеканал: 1+1.

Категорія: Весілля | | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 1
avatar
1
Да в голові нормально помінялось...Отак підставляють заради перемоги... Погане враження про особу)))) А блондинка є блондинка - завість і вплив Анжели, щей в самої чоловік на весіллі в бубон отримав))) сміх а не весілля. Львів, Ірина ваше весілля справжнє і найкраще всього Вам хорошого.
avatar

Також дивляться: