Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Весілля » 4 весілля-2 сезон. Випуск 4 (27.09.2012)
19:49
4 весілля-2 сезон. Випуск 4 (27.09.2012)

4 весілля 2 сезон

Додано 4 випуск 2 сезону програми "4 весілля" за 27 вересня 2012 року.

Шоу "Чотири весілля". Весільна битва регіонів. Традиційне українське весілля в Івано-Франківську, аристократичне весілля у Криму у стилі кутузовських часів, весілля у столиці і пристрасне італійське весілля у Дніпропетровську. Котра з наречених виграє незабутню романтичну подорож?

Сьогодні ви побачите неймовірне змагання, а також найкращі моменти з геть різних весіль. Головні героїні - чотири справжні наречені і в кожної весілля вже на носі. І сьогодні ми поїдому до Криму, Закарпаття, Дніпропетровська та до столиця Укриїни Києва.

Учасниці 4 випуску за 27.09.12:

 

  1. Іра з Дніпропетровська з європейським весіллям.
  2. Аля з Києва з класичним європейським весіллям.
  3. Лілія з Івано-Франківська традиційним українським весіллям.
  4. Анна з Алушти зі стилізованим весіллям кутузовських часів.

"Чотири весілля" - реаліті-шоу, в якому чотири справжні наречені прагнуть перевершити одна одну у ефективності шлюбної церемонії, оригінальності сукні та мужності обранці. Звісно ж, кожна із чотирьох переконана, що її весілля - найкраще. Усі вони по черзі одружуються та запрошують трьох інших на своє весілля.  Кожна має по 25 балів у кишені, щоб об'єктивно оцінити весілля конкуренток за чотирьома критеріями: місце проведення, святкове меню, вбрання нареченої та загальне враження від весілля і виставити одна одній бали настільки прискіпливо, як не здатна жодна свекруха, адже на кону - романтична весільна подорож!

Виробництво: .

Категорія: Весілля | | Теги: 27 сентября, 4 весілля, один плюс один, 1 плюс 1, 2 сезон, выпуск 4, Четыре свадьбы, 4 весилля | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: