Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Бізнес і політика » (ICTV) Свобода слова - 28.01.2013
12:16
(ICTV) Свобода слова - 28.01.2013
Свобода слова
Додано випуск програми "Свобода слова" за 28 січня 2012 року.

Скільки коштує енергетична незалежність? У Давосі в присутності президента України і прем'єр-міністра Нідерландів підписано угоду з компанією Shell про видуботок сланцевого газу. Багато видань назвали цю подію історичною, бо вона створює передумови для здобуття Україною енергетичної незалежності від Росії. Тим часом російська компанія Газпром виставила Україні рахунок на 7 млрд. доларів за недобір газу 2012 року. І цю подію експертне середовище розцінило як початок нової "газової війни".

"Свобода слова" - концептуально нове для українського телебачення інтерактивне ток-шоу. У "Свободі слова" обговорюється найбільш актуальна, гаряча тема тижня, подія, котра виноситься у заголовки новин та газет.

Учасниками програми стають безпосередньо задіяні у події тижня: відомі політики, чиновники, відповідальні за прийняття найважливіших рішень у житті країни, діячі культури та звичайні громадяни біля "відкритого мікрофона". Головні герої "Свободи слова" - це завжди яскраві особистості, неординарні думки, жорстка позиція та вміння відстоювати її в суперечці.

Ведуч.: Андрій Куликов.

Телеканал: ICTV.

Категорія: Бізнес і політика | | Теги: ток шоу, 28 января, айситиви, ICTV, все выпуски, свобода слова | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: