Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.06.2017
Головна » 2012 » Січень » 28
Україна чудес

Дивіться четвертий випуск програми "Україна чудес" за 28 січня 2012 року.

Ці хлопці перевернуть наше з вами уявлення про закони природи, роздвинуть межі реального світу та світу магії. Вони залишать глядачів у стані цілковитого здивування: "Як? Хіба таке можливо? "Цей проект унікальний. До нас ще ніхто не робив нічого подібного. Це симбіоз програм про подорожі та найграндіозніших магічних шоу кращих ілюзіоністів світу. Через призму свого магічного дару брати Сафронова розкажуть легенди дев'яти міст Україні.

... Дивитися »

Категория: Науково-пізнавальні | Дата: 28.01.2012 | Комментарии (0)

Ревізор

Додано 11 випуск програми "Ревізор" за 28 січня 2012.

 Дніпропетровськ.

 Дніпропетровськ - один з найбільших промислових, економічних і транспортних центрів, центр металургії та космічна столиця України. Особливо розвинена чорна металургія, металообробка, машинобудування і інші важкі галузі промисловості. А наскільки розвинена сфера обслуговування у ресторанах і готелях перевіряє програма контролю якості «Ревізор».

... Дивитися »

Категория: Корисні поради | Дата: 28.01.2012 | Комментарии (0)

Зірки в опері

Додано третій випуск програми "Зірки в опері" за 28 січня 2012 року.

Добрий вечір, пані та панове! Усі, хто любить класичну та сучасну оперу! Сьогодні ви поринете у бурхливе мору спогадів. Пісня, на яких виросло не одне покоління українців, пісні, які беруть своє коріння в опері

Радянські пісні.

... Дивитися »

Категория: Музичні | Дата: 28.01.2012 | Комментарии (0)

БолФут

Додано випуск програми "БолФут" за 28 січня 2012 року.

Розважально-спортивне шоу "БолФут" - це футбол навпаки. Кожен випуск "БолФута" - це калейдоскоп яскравих сюжетів, які покажуть всенародно улюблену гру з нової, несподіваної сторони. "БолФут" - це гучні навколофутбольні новини, плітки і чутки, подробиці особистого життя футболістів, їхніх дружин і подруг.

... Дивитися »

Категория: Спорт | Дата: 28.01.2012 | Комментарии (0)