Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.06.2017
Головна » 2012 » Січень » 24
Анатомія слави

Додано випуск програми "Міняю жінку-3" з транссексуалом за 24 січня 2012 року.

Торонто - найбільше місто Канади, країни емігрантів. Воно, наче зменшена копія нашого світу. Тут живуть представники ледь не всіх народів. У кожної родини - своя унікальна історія, інколи, навіть, дуже незвична. познайомитися із досі непізнаними гранями світу вирішили дві родини з Канади і України і зголосилися взяти участь у проекті "Міняю жінку".

... Дивитися »

Категория: Сімейні шоу | Дата: 24.01.2012 | Комментарии (0)

Катина любовь

Додано 12 серію мелодрами "Катина любовь" за 24 січня 2012 року.

Це яскрава історія про дівчину, для якої кохання стало сенсом життя. Напередодні весілля головна героїня серіалу Катя, дочка впливового бізнесмена, закохується в простого каменяра. Молоді люди вирішують одружитися, проте батько Каті робить все для того, щоб шлюб не відбувся. Зрада найдорожчої людини зламала дівчині життя, але не надію. Катя довела собі й оточуючим, що сміливість міста бере, а віра і вірність - найнадійніша зброя.

... Дивитися »

Категория: Серіали | Дата: 24.01.2012 | Комментарии (0)

Потойбічна Україна

Додано другий випуск програми Потойбічна Україна за 24 січня 2012 року.

Коли серце вистрибує із грудей, а очі самі заплющуються від побаченого жахіття, коли мозок наказує тікати, а ноги, навіть, не можуть зрушити з місця, коли примари з потойбічного світу приходять, їхні жертви приречені. Переляк на все життя від посуду, що літає по всій хаті, чи шестилапих потвор, які бігають по стелі. Навіть тим, хто їх ховає живими, розплачуються ті, хто бачив нелюдів з паралельного світу... Не вірити у це - просто дурість, знати про це - лише так можна захиститися, бо втеки від цього просто неможливо!

Паранормальні явища.

... Дивитися »

Категория: Битва екстрасенсів | Дата: 24.01.2012 | Комментарии (0)