Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.06.2017
Головна » 2012 » Січень » 13
Україна чудес

Дивіться другий випуск програми "Україна чудес" за 13 січня 2012 року.

Ці хлопці перевернуть наше з вами уявлення про закони природи, роздвинуть межі реального світу та світу магії. Вони залишать глядачів у стані цілковитого здивування: "Як? Хіба таке можливо? "Цей проект унікальний. До нас ще ніхто не робив нічого подібного. Це симбіоз програм про подорожі та найграндіозніших магічних шоу кращих ілюзіоністів світу. Через призму свого магічного дару брати Сафронова розкажуть легенди дев'яти міст Україні.

... Дивитися »

Категория: Науково-пізнавальні | Дата: 13.01.2012 | Комментарии (0)

Катина любовь

Додано 5 серію мелодрами "Катина любовь" за 13 січня 2012 року.

Це яскрава історія про дівчину, для якої кохання стало сенсом життя. Напередодні весілля головна героїня серіалу Катя, дочка впливового бізнесмена, закохується в простого каменяра. Молоді люди вирішують одружитися, проте батько Каті робить все для того, щоб шлюб не відбувся. Зрада найдорожчої людини зламала дівчині життя, але не надію. Катя довела собі й оточуючим, що сміливість міста бере, а віра і вірність - найнадійніша зброя.

... Дивитися »

Категория: Серіали | Дата: 13.01.2012 | Комментарии (0)

Катерина 3 (Інтер)

Додано 5-8 серію мелодрами "Катерина 3" за 12 січня 2012 року.

Одинцови опиняються в епіцентрі конфлікту навколо знесення цілого житлового кварталу і спорудження на його місці розважального центру. Мер міста намагається змусити Бориса Сергійовича брати участь в проекті, але Одинцов не збирається заробляти брудні гроші на чужій біді. Протистояння зачіпає всіх членів сім'ї Лідії Вікторівни. По різні сторони барикад опиняються дочка Одинцова Ніка і Катерина, що повернулася в місто разом з маленьким сином. Опинившись у безвихідній ситуації, Горіна, не замислюючись, жертвує своїм бізнесом заради інтересів сім'ї...

... Дивитися »

Категория: Серіали | Дата: 13.01.2012 | Комментарии (0)