Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.06.2017
Головна » 2012 » Січень » 11
National Geographic

Десь в іншій планетарній системі, біля іншої зірки, обертається гігантська планета не схожа на Землю. Але схожа на Юпітер або Сатурн, такі планети називають екзопланетами. За 20 років пошуку астрономи виявили 400 позасонячних планет. Пошук триває. Давайте відвідаємо світи, про які не пишуть навіть фантасти у своїх оповіданнях. ... Дивитися »

Категория: Науково-пізнавальні | Дата: 11.01.2012 | Комментарии (0)

Катина любовь

Додано 3 серію мелодрами "Катина любовь" за 11 січня 2012 року.

Це яскрава історія про дівчину, для якої кохання стало сенсом життя. Напередодні весілля головна героїня серіалу Катя, дочка впливового бізнесмена, закохується в простого каменяра. Молоді люди вирішують одружитися, проте батько Каті робить все для того, щоб шлюб не відбувся. Зрада найдорожчої людини зламала дівчині життя, але не надію. Катя довела собі й оточуючим, що сміливість міста бере, а віра і вірність - найнадійніша зброя.

... Дивитися »

Категория: Серіали | Дата: 11.01.2012 | Комментарии (0)

Пекельна кухня-2

Додано перший випуск програми "Пекельна кухня-2" за 11 січня 2012 року.

Зараз у пеклі панує тиша, але ці стіни пам'ятають усе... Лише один зміг вижити в пеклі першого сезону. Зараз ми кличемо звіра знову! Адже  16 відчайдушних вдруге кидають виклик пеклу, щоб вирішити хто є хазяїном кухні - чоловіки чи жінки? Вирішувати долю головного призу "Пекельної кухні" знову будуть: успішний ресторатор Сергій Гусовський, популярна телеведуча Юлія Висоцька та суворий шеф Aрам Мнацаканов.

... Дивитися »

Категория: Кулінарія | Дата: 11.01.2012 | Комментарии (0)

Ревізор

Додано 6 випуск програми "Ревізор" за 11 січня 2012.

 Полтава.

 Полтава - це невелике провінційне місто на території Лівобережної України, обласний центр, великий залізничний вузол і місце перетину автомобільних доріг. Знаходиться Полтава на високому правому березі річки Ворскли, лівої притоки Дніпра. Велика кількість людей відвідують це місто проїздом. А як з рівнем сервісу в цьому місті як завжди перевіряє «Ревізор» і «Новий канал».

... Дивитися »

Категория: Корисні поради | Дата: 11.01.2012 | Комментарии (0)

Катерина 3 (Інтер)

Додано 1-4 серію мелодрами "Катерина 3" за 11 січня 2012 року.

Одинцови опиняються в епіцентрі конфлікту навколо знесення цілого житлового кварталу і спорудження на його місці розважального центру. Мер міста намагається змусити Бориса Сергійовича брати участь в проекті, але Одинцов не збирається заробляти брудні гроші на чужій біді. Протистояння зачіпає всіх членів сім'ї Лідії Вікторівни. По різні сторони барикад опиняються дочка Одинцова Ніка і Катерина, що повернулася в місто разом з маленьким сином. Опинившись у безвихідній ситуації, Горіна, не замислюючись, жертвує своїм бізнесом заради інтересів сім'ї...

... Дивитися »

Категория: Серіали | Дата: 11.01.2012 | Комментарии (0)