Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.06.2017
Головна » 2012 » Січень » 9
National Geographic

Земля це наш дім, єдине відоме і неповторне місце у Всесвіті, де існує життя. Але все ж, чи можливо, що позаземні цивілізації з космосу вже відвідували нас? А може вони постійно за нами стежать? Чи могли ці позаземні живі організми бути викраденими представниками людської раси?

... Дивитися »

Категория: Науково-пізнавальні | Дата: 09.01.2012 | Комментарии (0)

Зірки в опері

Додано перший випуск програми "Зірки в опері" за 9 січня 2012 року.

Зірки в опері - це неперевершене шоу, вперше в Україні сім суперзірок естради співатимуть з найкращими оперними голосами країни, це - непросте випробування, зірки повинні довести, що можуть співати класику, це справжній іспит для артистів опери, це - конкурс, і перемогти у ньому можна тільки удвох.

... Дивитися »

Категория: Музичні | Дата: 09.01.2012 | Комментарии (0)

Катина любовь

Додано 1 серію мелодрами "Катина любовь" за 9 січня 2012 року.

Це яскрава історія про дівчину, для якої кохання стало сенсом життя. Напередодні весілля головна героїня серіалу Катя, дочка впливового бізнесмена, закохується в простого каменяра. Молоді люди вирішують одружитися, проте батько Каті робить все для того, щоб шлюб не відбувся. Зрада найдорожчої людини зламала дівчині життя, але не надію. Катя довела собі й оточуючим, що сміливість міста бере, а віра і вірність - найнадійніша зброя.

... Дивитися »

Категория: Серіали | Дата: 09.01.2012 | Комментарии (0)