Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Гумористичні » [1+1] Вечірній Київ - 25.03.2016
23:53
[1+1] Вечірній Київ - 25.03.2016

Вечірній Київ

Додано випуск програми "Вечірній Київ" на "1+1" за 25 березня року.

Масштабне розважальне шоу «Вечірній Київ». Ведучі проекту Володимир Зеленський та Валерій Жидков цього разу запросили у гості П'єра Рішара. А ще на глядачів чекає розважальна рубрика Пороблено в Україні з пародією на французькі фільми. І все це масштабне дійство буде супроводжуватися живим виконанням елегантного жіночого колективу Freedom-jazz. Не пропустіть феєрверку радості і веселощів на «1+1»!

$CUT$"Київ Вечірній" - це шоу для всієї родини, це гумор зрозумілий і близький кожному, це тільки справжні емоції, непідроблений сміх і безліч несподіваних сюрпризів.

"Вечірній Київ" - масштабне розважальне шоу, яке зібрало в собі найсмішніші рубрики та програми. Це велике розважальне шоу, формат якого не можна описати одним словом. Це - новий етап у розвитку розважального сегменту українського телебачення. У проекті воєдино зібрано безліч програм, рубрик і різноманітних гумористичних елементів, які самі по собі цілком самодостатні, але при цьому дуже органічно вписуються в новий формат великої розважальної програми.

Виробництво: "Студія квартал-95".

Телеканал: 1+1.

Категорія: Гумористичні | | Теги: 2016, вечірній київ, 1 плюс 1, гумористичні, березень, 25 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: