Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Новини » [1+1] ТСН-Тиждень - 22.06.2014
15:53
[1+1] ТСН-Тиждень - 22.06.2014
ТСН-Тиждень

Додано випуск ТСН-Тиждень за 22 червня 2014 року.

Випуск ТСН-Тиждень: головні події тижня, що минув.

Дивіться у випуску ТСН-Тиждень за 22.06.14. Терористи провокують українську армію, на Дніпропетровщині розпалюється корупційний скандал, концерт Океану Ельзи б'є рекорди.

Золоті бані і міцні стіни Києво-Печерської лаври уже тисячу років є твердинею православʼя. Звідси, з Київської Русі, наука, культура і віра ширилися словʼянськими землями ще за двісті років до появи Москви. Тепер власником Печерської лаври є патріархат московський, який пробує побороти все українське і навіть вбити нашого митрополита Володимира. У це важко повірити, але ТСН отримала докази.

Нецензурне слово тоді ще учільника МЗС з приводу президента Путіна, сказане біля російського посольства, перетворило Андрія Дещицю в одного із найцитованіших дипломатів світу, викликало бурхливу реакцію Москви і швидше за все врятувало російське диппредставництво від значно гірших наслідків, аніж зеленка на стінах. Та виявляється, міцне слівце у дипломатичному світі - не така уже й рідкість, а інколи - і дуже дієвий політичний інструмент.

Дім на колесах, непомітна камера і трохи авантюризму і допитливості - як же насправді живуть у країні, що хоче насадити усьому світові правила життя? Юлія Дʼячук проїхала по золотому кільцю Росії. І навіть її перші враження шокували глядачів. Сьогодні 2 серія - ми зазирнемо за фасади сучасних потьомкінських селищ.

Ведуча: Алла Мазур.

повний випуск:

сюжети:

Категорія: Новини | | Теги: 22 июня, алла мазур, новости, один плюс один, тсн тиждень, ТСН, новини, с аллой мазур, Червень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: