Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Новини » [1+1] ТСН-Тиждень - 01.06.2014
15:52
[1+1] ТСН-Тиждень - 01.06.2014
ТСН-Тиждень

Додано випуск ТСН-Тиждень за 8 червня 2014 року.

Випуск ТСН-Тиждень: головні події тижня, що минув.

Дивіться у випуску ТСН-Тиждень за 08.06.14. Відбулася інавгурація п'ятого президента України, країна відзначає Трійцю, на свята бої на Сході не припинилися, школярі склали ЗНО.

Іспит владою - пʼятий президент приходить у критичний для України час. На Софіївській площі Петро Порошенко бере на себе функцію, яка раніше нам здавалася формальністю - за Конституцією керівник держави є ще й Верховним головнокомандувачем країни. І тепер чіткіші дії на Сході і перелом у неоголошеній війні прямо повʼязані з його іменем. Спритний політик, вправний дипломат, успішний бізнесмен - чи проявить ще й військові свої таланти?

Іспит освіти - напружені обличчя, пришвидшений пульс, останній погляд у конспекти - майже 300 тисяч випускників складають один із найважливіших тестів у своєму житті, від його результатів залежить і вибір професії і виш, а отже і все наступне життя. Але це екзамен і для самої системи ЗНО і для освіти в цілому, яка оговтується від правління Дмитра Табачника.

Іспит сусідом - ще крок і ми в Росії - землю українську на Чернігівщині від землі чужої відділяє прикордонний стовп. І це все, що є в найближчі сотні кілометрів. Ми довго думали, чого Москва так тягне з позначенням кордонів - бо не знали, що вона задумала їх порушити. Ми вірили, для охорони наших рубежів вистачить прикордонних нарядів, але банди бойовиків змусили нас усвідомити - по той бік справжній ворог, він хоче забрати нашу землю. І лінія на карті має стати неприступною стіною.

Ведуча: Алла Мазур.

повний випуск:

сюжети:

Категорія: Новини | | Теги: новости, один плюс один, тсн тиждень, алла мазур, ТСН, 8 июня, новини, с аллой мазур, Червень | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: